O Nas

Winnica Fredrówka

To urokliwe miejsce zlokalizowane w otulinie Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego w pobliżu Zamku Kamieniec (który posłużył jako tło wydarzeń „Zemsty” Aleksandra Fredry). W jej sąsiedztwie znajduje się stary, historyczny sad. Dogodne położenie z wystawą południową, unikalny mikroklimat sprawiają, że owoce dojrzewają tu bardzo dobrze i swoimi parametrami oraz smakiem zachwycają konsumentów. Właściciel szczególną wagę przykłada do jakości stąd produkcja przebiega z dbałością o każdy detal. Owoce są ręcznie zbierane i selekcjonowane. Pasja i zaangażowanie wszystkich pracowników sprawiają, że powstają tu wina wyjątkowe i niepowtarzalne.

Uprawiane są tutaj szczepy winorośli takie jak Seyval Blanc, Leon Millot, Jutrzenka, Hibernal, Johanniter, Solaris, Muscaris , Regent , Cabernet Cortis, Souvignier Gris.

Nasze Wina

Wina z rocznika 2021 charakteryzuje owocowość, harmonijność, różnorodność w stopniu wytrawności – od win wytrawnych do półsłodkich. Owoce bardzo dobrej jakości zostały zebrane na przełomie września i października.

Winnica Fredrówka

Proces fermentacji przebiegał w temperaturze 12-15 o C. Następnie wina zostały zlane znad osadu i dojrzewały przez kolejne kilka miesięcy, aby po filtracji trafić do butelek w kwietniu 2022 roku.

Winnica Fredrówka

Proces fermentacji przebiegał w temperaturze 12 – 15 ℃. Następnie wina zostały zlane znad osadu i dojrzewały przez kolejne kilka miesięcy, aby po filtracji trafić do butelek w kwietniu 2022 roku.

GALERIA ZDJĘĆ

Nasza Winnica